View this post on Instagram

PHILIP: That's a nice dress... QUEEN: Thanks, it has pockets! #justlikeus #queen #queenelizabeth #thanksithaspockets #pockets #theroyals Barry Jeffrey/PA Photos

A post shared by EVOKE.ie (@evokedotie) on

בכיס הקטן שלה

תעשיית הספרים מז'אנר "בית המלוכה מבפנים" אף פעם לא מפסיקה לשגשג, ובימים אלה מצטרף לארסנל ספר חדש ומסקרן במיוחד: זה שנכתב על ידי אנג'לה קלי, המלבישה הרשמית וחברתה הוותיקה של המלכה אליזבת. קלי לא הייתה צריכה לעשות יותר מדי כדי לקדם את ספרה החדש - היא פשוט שחררה תמונה לא מוכרת של אותה ידידה קרובה, ופחות או יותר שברה את האינטרנט.

"מעריצי המלכה בקריסה", הודיעה הכותרת ב"דיילי מייל". "סקנדל!", הגזים מגזין Hello, וב"דה קאט" פשוט הכריזו: "המלכה השתגעה לגמרי". כל זאת בעקבות התמונה המפתיעה בה נראית שליטת הממלכה המאוחדת כשהיא עומדת בארמונה, לובשת שמלת טוויד לבנה ומחייכת בנונשלנטיות כשידיה בכיסים כמו אחרונת האינסטגרמריות. "מדובר בפוזה מאוד לא רשמית, אפילו קיצונית", אישרה קלי, ואמרה כי המלכה זרמה במפתיע על הצילומים, אף שמדובר בחומר כל כך נועז עד שהוא "עלול לפרק את הממלכה".

View this post on Instagram

The Queen’s personal dresser Angela Kelly gave us the exclusive details behind Her Majesty’s wonderful wardrobe - from the jokes and fashion emergencies to the truth behind THAT Bond moment. Plus, see inside John Torode and Lisa Faulkner’s gorgeous wedding, and read about Meghan’s emotional week Out now ♥️

A post shared by HELLO! Magazine (@hellomag) on

חיים תחת לחץ

אם לשפוט לפי האינסטגרם, נראה שעל קיילי ג'נר עובר שבוע כיפי במיוחד, במסגרתו היא בעיקר מחליפה תחפושות ללא הפסקה. אלא שלפעמים, רק לפעמים - האינסטגרם עלול להציג תמונה שלא בדיוק משקפת את המציאות בשלמותה, ונראה שלמעשה, המילארדרית הצעירה עברה חוויה לא פשוטה בימים האחרונים.

"סבלתי ואני ממשיכה לסבול ממתח נפשי", אמרה ל-E! "וגם יש לי ילדה קטנה שאני חוששת לביטחונה". הדברים נאמרו בתגובה לתקרית שהתרחשה ביום שלישי, במהלכה הצליח מעריץ נחוש וחצוף לטפס מעל שערי האחוזה של קיילי ולהגיע עד הדלת הראשית שלה כשהוא דופק עליה "באגרסיביות". ג'נר מיהרה להוציא צו הרחקה כנגד מסיג הגבול, שמצידו טען כי הוא "בסך הכל רצה לבקר אותה".

 

View this post on Instagram

let the festivities begin

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

הבת האובדת

והמתח במשפחת קרדשיאן-ג'נר, מן הסתם, לא נגמר בזה. כזכור, יחסיה של קייטלין עם משפחתה לא מזהירים בשנים האחרונות, מאז שהוציאה את האוטוביוגרפיה שלא מחמיאה במיוחד לגרושתה, קריס ג'נר. בנותיה של קריס ניתקו אז את הקשר עם קייטלין (לשעבר ברוס) כאות לתמיכה באמם, אבל התרככו וסלחו עם השנים - למעט אחת מהן.

בתחילת השבוע דיווח מגזין Us Weekly כי קייטלין נמנעת מלהגיע לאירועים שקלואי עשויה להיות בהם, וכי לאחרונה אף ביטלה את השתתפותה באחד כזה ברגע האחרון רק כדי להתחמק מבתה החורגת. אם זה לא הספיק, ביום רביעי חגגה קייטלין את יום הולדתה השבעים, ושיתפה תמונה מרגשת בה היא מוקפת בכל בני משפחתה: קים, קורטני, קיילי, קנדל, ברודי, ברנדון ובת הזוג סופיה האצ'ינס. עכשיו עזרו לנו, ילדים: איפה קלואי?

View this post on Instagram

Such a special birthday dinner with family. Love you all

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

שריפה, אחות, שריפה

גם לסופיה ריצ'י היה שבוע לא פשוט, אם כי ודאי פשוט יותר מזה שעבר על תושבי קליפורניה שנאלצו להתפנות מבתיהם בעקבות שריפת החורש המשתוללת באיזור. ריצ'י בסך הכל רצתה לחלוק עם עוקביה את הבעיות האישיות שלה, אבל יצא לה פי אלף יותר צרות של עשירים: "רוחות בסנטה אנה - גולגול מבולגן", כתבה לצד תמונת אינסטגרם שבה הגולגול שלה אפילו לא כזה מבולגן.

אותן רוחות חצופות שהעזו להתקרב לשיערה הן גם, כמובן, האחראיות לשריפות - ומזה העוקבים התקשו להתעלם. "מאתיים אלף אנשים התפנו ושני מיליון אנשים נותקו מהחשמל ועל זה את מתלוננת? יש לך את ביותר חסר רגישות?!", זעם מגיב אחד, ואחרת כתבה: "סופיה ריצ'י מדברת על איך הרוחות בלגנו לה את השיער - כנראה הדבר הכי אטום שראיתי בחיים!". ריצ'י, מצידה, מיהרה להעלות סטורי בו היא שולחת את תפילותיה ומחשבותיה לנפגעי השריפה.

View this post on Instagram

Santa Ana winds- messy bun ‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

גו ווסט

עם כל הכבוד לסופיה, קלואי, קיילי ואפילו למלכת אנגליה - אין ספק שהשבוע הזה היה שייך למישהו אחר, וקוראים לו קניה ווסט. הראפר שהוציא בסוף השבוע את אלבומו המדובר הגיע לקדם אותו ב"איירפול קריוקי" בו התראיין לג'יימס קורדן במהלך טיסה, ולצד הרבה דיבורים על ההתעוררות הרוחנית שלו, הוא דיבר קצת גם על האישה שאיתו. נו, ההיא, קים קרדשיאן. בין השאר הוא אמר כי הם אמנם נשואים רק חמש שנים, אבל "זה מרגיש כמו 500", ולא בקטע רע, כי כמו עם סניקרס מכוערות והפרעה דו-קוטבית, גם את זה הוא הצליח להפוך למגניב.

"אנשים חשבו שזה לא מגניב להתחתן, ואז אני התחתנתי והם היו כזה - 'אההה, זה בעצם כן נראה מגניב'". קורדן מחה ואמר - "לא נכון, אף אחד אף פעם לא אמר שזה יהיה לא מגניב להתחתן עם קים קרדשיאן. כולם חשבו שזה מגניב להתחתן עם קים קרדשיאן!". "טוב, לא קריס המפריז", השיב קניה בעקיצה מדהימה לשחקן הכדורסל שהיה נשוי לקים במשך 72 ימים שלמים.