ילד ממזרח תת היבשת ההודית זעזע את הגולשים ברשת לאחר שחשף כיצד הוא משיל עורו מדי חודש. ג'אגנת' בן ה-10 אובחן בצעירותו עם מחלת העור Lamellar Ichthyosis, אשר גורמת לו לפתח גידולים על השכבה העליונה של עורו שמזכירים קשקשים של זוחלים. מהסיבה הזו בדיוק הוא קיבל את הכינוי המצער "ילד הנחש".

מחלת העור שג'אגנת' אובחן איתה הינה תורשתית ומועברת באמצעות גנים רציסיביים. מהסיבה הזו, הוא היחיד בקרב הוריו ושני אחיו הגדולים שלקה בה. 1 מכל 600 אלף תינוקות בעולם נולדים עם המחלה הנדירה, אשר מתפתחת בדרגות חומרה שונות. במקרה של ג'אגנת', המחלה חמורה כל כך שהיא מפריעה לו לפעמים להתנייד.

המחלה הינה חשוכת מרפא, אך ניתן להקל על התסמינים שלה עם תרופות ומשחות שונות. למרות זאת, הוריו של הילד לא מסוגלים להרשות את הטיפול בבנם כי הוא פשוט יקר מדי עבורם. "אין לי מספיק כסף בשביל לטפל במחלה שלו", סיפר פרבּהקר פרדהן, אביו של ג'אגנת'. "ליבי נשבר מלראות את הסבל המקולל שלו מדי יום".

בניסיון להקל על התסמינים הנוראיים של המחלה, הוריו רוחצים אותו מדי יום ומורחים על עורו קרמים שונים בכל 3 שעות. לטענתם, הם מקפידים לשמור על שכבת עורו העליונה לחה בשביל לשכך מעט את כאביו. אף על פי כן, הוא ממשיך להשיל את עורו מדי חמישה שבועות.

פרדהן מוסיף כי עורו של ג'אגנת' יכול לפעמים להתקשות כל כך שהוא לא מצליח להתנועע כמו שצריך. לטענתו, ישנם ימים שהילד צריך להיעזר במקל הליכה בשביל לזוז וגם אז, הוא סובל מכאבים עזים במשך רוב חלקי היום.