"פעם לא הצלחתי לשלם את החשבונות שלי, שלא לדבר על לטפל בילדים. הרגשתי כאילו כל העולם מתמוטט עליי, אבל אז הפכתי לשוגר בייבי והכל השתנה": מריה יאנג, בת 26 ואם חד-הורית ל-2, מספרת כיצד המקצוע השנוי במחלוקת הוציא אותה מהתסבוכת הכלכלית שנכנסה אליה.

יאנג מספרת שמאז שהתחילה לעבוד בתור שוגר בייבי, היא מרוויחה מדי חודש למעלה מ-15 אלף דולר ונוהגת לקבל מתנות יוקרתיות (כגון תיקי הרמס בשווי אלפי דולרים). האם הצעירה ממרילנד מספרת שהיא החלה לעבוד במקצוע לאחר שחברה המליצה לה על כך. למעשה, היא טענה שזה יסגור לה את כל החובות ויפתור לה את כל הבעיות הכלכליות – ואכן, כך היה.

"שוגר דדי'ס הם אנשים נדיבים מאוד", היא מספרת. "אחד מהם אפילו החזיר את ההלוואה של 10,000 דולר שלקחתי בשביל הלימודים. מאז, התפטרתי מהעבודה שלי, סגרתי את החובות שלי ואני יכולה לקנות בגדי מעצבים".

שוגר בייבי'ס הן נשים שמקבלות כסף או מתנות בעבור מערכת יחסים אינטימית עם הספונסר שלהן, לרוב גברים מבוגרים ועשירים. לעיתים, מערכת היחסים כוללת גם יחסי מין, אך במקרה של מריה לא כך הדבר. לטענתה, היא מחתימה את הספונסרים שלה על חוזה מפורט ובו כתוב במפורש שסקס הוא מחוץ לתחום.

מריה מסבירה מה עומד מאחורי הסעיף: "לא רציתי שיהיו אי הבנות או בלבול עם הספונסר. מדובר הרי בעסקים בסופו של דבר. אין לי שום בעיה להפגין חיבה, אבל לא יהיה סקס. אני לא מתכוונת ללכת רחוק יותר מזה".

כיום היא מנהלת מערכת יחסים עם ספונסר שעובד בתחום האופנה, אותו היא מגדירה בתור "אדם מקסים, תוסס ומתוחכם". לטענתה, היא מעוניינת למצוא בן זוג בעתיד ולנהל איתו מערכת יחסים רומנטית, אך נכון לעכשיו היא מעוניינת להישאר שוגר בייבי.

"החיים שלי טובים מדי כרגע בשביל שאני אפילו אשקול את זה", היא מספרת. "אני מאוד מאושרת מהמצב שלי כרגע ולא מסוגלת לדמיין את עצמי עם מישהו – שלא לדבר על השיחה הזאת שבה אני צריכה להגיד לו ממה אני מתפרנסת".