צופים רבים תוהים לעצמם: עד כמה התגובות בסרטי פורנו באמת קרובות למציאות? בזמן שהביצועים של המשתתפים עשויים להיות אקרובטיים בלשון המעטה והמשחק שלהם עלול להיראות מוגזם, ישנם כמה אנשים בתעשייה שטוענים כי התגובות שלהם על הסט אותנטיות לחלוטין – או לכל הפחות, הם משתדלים.

טניה טייט וסמנת'ה בנטלי, שתי כוכבות פורנו מבריטניה, התראיינו לאחרונה לגבי הניסיון שלהן בתעשייה. בשלב מסוים, השתיים טענו כי הן לא מזייפות את ההנאה שלהן במהלך הצילומים בשביל הצופים. כן, אפילו כשזה אומר שהן עושות פרצופים מאוד לא מחמיאים.

View this post on Instagram

A post shared by Samantha Bentley (@badbentley666) on

View this post on Instagram

A post shared by Tanya Tate (@tanyatate) on

"לפעמים זה קשה לא לעשות פרצופים מצחיקים כשאת חווה אורגזמה", סיפרה טניה. "כשאת בסט הצילומים, את חייבת לזכור שהמצלמה קולטת הכל". כוכבת הפורנו בת ה-40 מוסיפה שלא רק שהיא חווה לעיתים אורגזמה על סט הצילומים, לפעמים היא גם נדרשת לחוות אורגזמה בהוראתו של הבמאי. לטענתה, הדרישה עשויה להיות מאתגרת למדי, אבל זה חלק בלתי נפרד מהמקצוע שלה.

סמנת'ה מספרת שהיא גם יכולה לחוות אורגזמה בזמן הצילומים וגם היא מודעת לפרצופים הלא מחמיאים שהיא עושה. כמו כן, גם לה לא ממש אכפת מזה. "לפעמים זה נראה כאילו אני בוכה בזמן אורגזמה", סיפרה כוכבת הפורנו בת ה-32. "למרות זאת, אני מקבלת את הפרצופים שלי באהבה כי אני רוצה שהסצינות שלי יהיו אותנטיות".

בנטלי מספרת שהיא לא יכולה לסבול משחק מוגזם בסרטי פורנו – וטוענת כי תגובות האמיתיות תמיד יראו טוב יותר מן המזויפות. "מרגיז אותי לראות בנות שגונחות לאורך כל הסצינה, אפילו כשלא נוגעים בהן", היא מספרת. "אני יודעת שאני נראית מגוחך בזמן סקס ולמרות זאת, אני לא מנסה לייפות את האקט. זה הפרצוף שאני עושה – לא טוב לכם? תעצרו את הסרט או תעבירו קדימה".