דינה הגיעה למשרדי לאחר כמה שיחות טלפון מקדימות. יש לא מעט לקוחות הזקוקים למעט זמן לטובת בניית אמון לפני שהם מרגישים בנוח להיפגש.

כשנפגשנו, סיפרה לי דינה על  קרן, בתה. היא בת 32, גרושה ואם לשניים. עוד הוסיפה דינה כי לאחרונה קרן עברה עם ילדיה להתגורר איתה. "הגרוש שלה עושה לה בעיות עם תשלום המזונות", היא סיפרה לי. "קרן נקלעה לקשיים כספיים, ואני מנסה לעזור לה כמה שאני יכולה, אבל היא מתעקשת שלא להחסיר מהילדים דבר".

בהמשך סיפרה דינה כי בחודשים האחרונים קרן מצאה עבודה חדשה, ובמקביל היא החלה להרבות בבילויים עם חברות. "בעבודה החדשה שלה היא סיפרה לי כי היא מוכרת של איזה מוצר טיפוח, ולפעמים העבודה מצריכה ממנה לקפוץ תוך שעה לפגישה חשובה".

דבר נוסף שדינה הבחינה בו הוא שהארנק של קרן החל להיות מוצף לפתע בשטרות. "משהו לא מסתדר לי", אמרה דינה, וכל הניסיונות שלה לדבר על הנושא עם קרן עלו בתוהו. היא הפסיקה לשאול אותה שאלות ישירות, וניסתה לברר פרטים בעקיפין. למרות זאת, קרן ממשיכה בשלה וטוענת שמצבה טוב, שיהיה בסדר ושהיא עושה הכל למען ילדיה.

דינה ביקשה ממני שנעקוב אחרי קרן בזמן שהיא מחוץ לבית. "אני דואגת לה וחוששת שתסתבך בשטויות. קרן חזרה להיות בקשר עם חבר ילדות שהוריו מתגוררים בשכנות אלינו, והבחור הזה ישב בכלא בעבר. אני מפחדת שהוא יקלקל את קרן שלי", אמרה דינה בכאב.

סיכמתי איתה שבפעם הבאה שקרן תעדכן אותה שהיא יוצאת עם חברות, היא תעדכן אותי מיד, וצוות בלשים יעקוב אחריה עד שתשוב הביתה. כעבור שבוע, בשעת צהריים, דינה התקשרה ועדכנה שהערב קרן צפויה לצאת עם חברותיה.

נותנת שטר של 200 שקלים
"פתאום הבחנתי שהארנק שלה מוצף בשטרות". אילוסטרציה | צילום: מערכת mako כסף

צוות מעקב התמקם מול הבית, זיהה את רכבה של קרן והמתין ליציאתה. בשעה שמונה וחצי היא נצפה יוצאת מביתה, עולה על רכבה ועוזבת את המקום. היא הגיעה לאזור הטיילת בתל אביב, החנתה את רכבה, והלכה לכיוון אזור המלונות.

בשעה תשע וחצי בדיוק, נכנסה לאחד המלונות הזולים ונבלעה באחד החדרים בקומה השלישית. כעבר שעה וחצי היא יצאה מלובי המלון, כאשר גבר הולך לצדה. שניהם יצאו יחד מהמלון וכל אחד הלך לדרכו מבלי שהחליפו מילה.

אופי המפגש היה ברור. קרן חזרה לרכבה, ושם היא נצפתה משוחחת בטלפון דקות ארוכות, ותוך כדי השיחה נראתה מתקנת את האיפור שעל פניה. כעבור 20 דקות המשיכה בנסיעה והגיעה למלון דירות באזור התעשייה בהרצליה.

היא נכנסה לבניין הדירות, והפעם יצאה כעבור שעתיים בדיוק מהרגע שנכנסה. היא חזרה לרכבה, ניקתה את פניה עם מגבון לח והחלה בנסיעה עד לבית אמה.

למחרת דינה יצרה איתי קשר וסיפרה לי כי קרן אמרה לה שבילתה עם שתיים מחברותיה בבית של אחת מהן, הבילוי התארך, ולכן חזרה רק סביב השעה שלוש לפנות בוקר.

לדינה היה קשה מאד לקבל את הממצאים שהעידו כי קרן, מעל לכל ספק, מספקת שירותי מין בתשלום. היא שוחחה איתה ואמרה לה: "אמא יודעת הכל. ממני אי אפשר להסתיר כלום, אני מכירה אותך והיו לי מספיק סימנים להבין שאת מרוויחה הרבה כסף באופן חשוד".

דינה גרמה לקרן להבין שבאחד הערבים נסעה אחריה וראתה שהיא אינה נפגשת עם חברות. קרן נשברה, פרצה בבכי ואמרה שאינה יכולה להחסיר מילדיה דבר, גם אם זה ידרוש ממנה, כאישה, לבצע את הנורא מכל.

דינה חיבקה את קרן והבטיחה לה שהיא תעמוד לצידה ותסייע לה, אבל בתנאי שתפסיק עם העבודה הזאת. קרן נשבעה בילדיה שתפסיק למכור את גופה ולא תעשה זאת שוב לעולם.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות"