משתמשים גאים ברשת החברתית רדיט מספרים כיצד, ואם בכלל, השתנה הטעם שלהם בגברים במהלך השנים. "תמיד הייתי בקטע של מבוגרים (כאילו ארבעים, חמישים שישים פלוס כזה,) עם נטייה לכיוון הדובי יותר", כותב אחד מהם, "כשהתבגרתי נוספו יותר ויותר יוצאים מן הכלל, והגבולות היטשטשו. סביב גיל עשרים ושש שבע התחלתי בפעם הראשונה לצאת עם בחורים בגילי וצעירים יותר".

"דוגמה נוספת היא שבתור נער, נמשכתי לגברים גבוהים וגדולים ממני", הוא ממשיך, "בגיל 22 הכרתי בחור דרך קהילת העור המקומית שהפך להיות היזיז הראשון שלי. הוא ובעלו למעשה היו מנטורים עם הטבות בשבילי. אני 1.78, והוא סביב 1.65. בערך באותו זמן הכרתי את החבר הראשון שלי, שהיה 1.63. מאז אני רואה בדדיז נמוכים את הטיפוס העיקרי שלי, עם עניין שווה ערך לגבוהים".

"טווח הגילאים התרחב", כותב משתמש אחר, "לפני כן לא יצאתי עם בני שלושים ויותר. היום כשאני מתקרב לשלושים, לא אצא עם מישהו בן פחות מ-25".

>> 7 גברים ששינו את הסטיגמה על HIV ואיידס

>> כך תוכלו לחסוך עד 50% מעלויות הפונדקאות

>> "כל פיסת גוף שאני חושף בתמונות מנומקת"

"הטיפוס שלי הרחיב את התחום שלו עד לנקודה שאין לי טיפוס מסוים", מסביר משתמש נוסף, "בהתחלה זה היה בעיקר דובים וגורים, אבל היום אני גם בקטע של חטובים, ולפעמים גם חלקים”.

"כשהייתי צעיר נמשכתי לגברים מבוגרים יותר, נמוכים ובנויים היטב", משתף עוד משתמש, "היום אני מוצא משיכה אצל יותר אנשים, הודות למה שלמדתי, שגברים עם כושר-על נראים מדהים, אבל לרוב (מניסיוני), לא כיף איתם. יש דברים שהיום אני פתאום נמשך אליהם בגברים. קרחת קטנה יכולה ממש להדליק אותי ואני לא יודע למה. מדי פעם, אני רוצה לקחת לי טווינק, או מישהו שהוא גבוה ממני (משהו שלא קל למצוא כשאתה מתנשא לגובה 1.95). לאישיות יש חלק חשוב. כשהייתי צעיר יותר שמתי פוקוס רק על המראה. היום אני יודע יותר טוב אם יש חיבור אחרי שיחה קצרה. חלק ממה שעזר לי היה המעבר לעיר מגוונת יותר. וגם פשוט לחיות ולמצוא את הביטחון לחקור מה ומי נותנים לי הנאה".

"נראה לי שהייתי יותר בעניין של חלקים וריבועים כשהייתי בן עשרה", מודה משתמש נוסף, "בעוד שכמבוגר, אני מעדיף שעירים ולא אכפת לי מריבועים בבטן. אפשר להגיד שהטעם שלי התרחב".

ומשתמש אחר מציין: "זה קצת מעציב ומדאיג אותי בגלל שהטיפוס שלי לא השתנה הרבה, ואני מקווה שזה ישתנה. אני עדיין צעיר, ונראה לי שפשוט אצטרך עוד זמן עד שיהיה שינוי".