לאחרונה הופרחה רוח חדשה בדיון שמעסיק גברים, הטרו וגם הומוסקסואלים, מזה אלפי שנים, והוא, מה בדיוק במין אוראלי בין גברים אומר על הנטייה המינית שלהם, בהתחשב שאחד הצדדים הוא הטרוסקסואל. מי שהעלה את הסוגיה לדיון היה זמר הR&B המהרס טאנק, בתכנית רדיו לרלרנית במיוחד, וטען שאם קיבלת מציצה מגבר, פעם אחת, ואפילו פעמיים, זה לא אומר שמישהו מהם הומו בהכרח. "זה לא אומר בהכרח שהוא גיי", טוען טאנק, "כי כדי להיות גיי צריך להיות גיי".

טאנק הציף שאלות בכל הגברים הסקרנים, שמזדהים כסטרייטים, לשאול את עצמם פעמיים האם זה באמת אומר שהם הומואים או לא. מכתב נמסר למדור העצות של המגזין "סלייט", שם נענה בחור אלמוני בידי המומחה ריץ’ ג’וזוויק, וזו לשון המכתב: “גבר סטרייט מקבל מציצה מטרנסית או הומו, זה הופך אותו לגיי? שואל בשביל... חבר".

ג’וזוויק הגיב לשאלה בשאלה נוספת, אולי בהתחשב בניסוח הבעייתי של השולח, וכך הוא ענה: “אני לא יודע, תגיד לי אתה. האם המציצה שקיבלת הייתה כל כך טובה, שהיא עשתה אותך (כלומר את החבר שלך) הומו?”. וכדי להסביר את התשובה העוקצנית משהו, נכנס ג’וזוויק לדיבור מעמיק יותר על מערכי הזדהות ונטייה מינית.

>> "כל פיסת גוף שאני חושף בתמונות מנומקת"

>> סמוטריץ' לא לבד: מצעד ההומופובים הגאים

>> תמר ומיכל נפרדו בגלל המשפחות - ובסוף נישאו בחתונה דתית

“אני נוטה להרחיב בדיבור פילוסופי על הספקטרום של המיניות, וכן על היתרונות והחסרונות של הצהרה על זהות משוערת", הוא כותב, “ובעוד שאני חושב שכולם צריכים לחשוב מעט יותר מהרגיל, בייחוד על סקס, ובהתחשב בשאלה הבסיסית שלך, לא הייתי מטריח אותך במושכים שילחיצו אותך וימנעו ממך את ההנאה שבדבר. זה עלול שלא לשרת אותך ואת הבחורים שמציעים לך את שירותיהם גם הם. אז תירגע ותהנה מהרגע".