תל חי
נשים
נשים
מערכת ערוץ הנשים
08.11.19

איך מרגישה אורגזמה?

ביקשנו משש סופרות אירוטיות, שיודעות טוב מאוד לתאר את העונג הנשי במילים, לנסות להסביר

צילום: shutterstock
רעות ממן
צילום: צילום עצמי

"חמימות נעימה אופפת את הבטן התחתונה ומתפשטת באיטיות, בזרמים שמעבירים צמרמורות, עד שהיא מציפה את כל הגוף, גורמת לבהונות להימתח ולכל הגוף להתכווץ בפרץ עונג סוחף שגורם לשרירים לרעוד בתחושת שחרור ופורקן"

דנה לוי אלגרוד
צילום: רמי זרנגר

"גלי חום זורמים מאזור הצוואר, חולפים על פני עצם הבריח ונעצרים לפלרטט עם החזה. משם הם מתפשטים אל האגן וגורמים לדם לבעבע. עקצוצים נעימים מתחילים לנוע מכפות הרגליים ובמעלה השוקיים אל הירכיים, מסתחררים אל חלקן הפנימי ומתגבשים לגל חום במרכז הליבה הנשית, שם הם מגיעים למצב רתיחה. נקודת הליבה מתפוצצת לאלפי רסיסים שמענגים אותך עד כלות הנשימה"

יולנדה הירש
צילום: יחצ

"האיברים מתקשים, ממוקדים ברצון אחד בלבד - להשתחרר. השדיים כבדים, צורחים לידיים שיאחזו בהם, שישחררו אותם, הפטמות מתקשות ומזדקרות רגישות לכל מגע, הבטן התחתונה שולחת מסרים סותרים, בין רצון להטיל שתן ללא עיכוב לבין רצון להתאפק. אצבעות הרגליים מתמתחות עד קצה יכולתן וכל לחץ הדם מתרכז במקום אחד - מרכז העונג. עד שמתפוצצת למיליארדי חלקים, פועמת ואט אט משתחררת אל תוך תחושה עילאית"

זיוה יצחק
צילום: צילום פרטי

"כמו סכר נפרץ, כמו זיקוקין או כמים מבעבעים ברתיחתם. כמו טיפוס על רכבת הרים, כשבנקודת השיא כל השדים יוצאים ומתפרצים. יש גניחות, צעקות ואיבוד שליטה"

קציעה אלדר
צילום: נתן יעקובוביץ

"זה כמו הר געש פעיל שהלבה כלואה בתוכו ומנסה לצאת החוצה, הטמפרטורה מתחילה לעלות לאט לאט... ההר מתחיל לרעוד ולשלוח תדרים לכל מי שברדיוס שלו שסכנה ממשית מתקרבת. הלבה המבעבעת מטפסת לראש ההר כשחור קטן מאיר לה את הדרך, ואז כשהטמפרטורה מגיעה לשיאה היא מתפרצת ונשפכת החוצה כשההר רועד וגורם לוויברציות לכל מי שסביבו, עד שהלבה מתקררת וההר חוזר להיות הר רדום"

אורית בנימין
צילום: צילום פרטי

"בזמן האורגזמה יש תחושה של התפוצצות של חלקיקים קטנים של בועות, המלאות בזרמים חשמליים ובארוטיקה מתמשכת הנהפכת בסיומה לבועה אחת ענקית של כדור הרגעה טבעי. כמו חוט חשמל מהמוח על השפתיים, בקצות האצבעות, שרירי הגוף מתוחים וכך כל הגוף"

תגובות סגור
...טוען
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן