בכיר במועצה בדרום הארץ, שכינה מזכירה בשם "זנזונת", יפצה אותה בסכום של 57,500 שקל. לפני כתשע שנים הגיעה לימור (שם בדוי) לעבודתה בלשכת ראש המועצה. לפי כתב התביעה, גזבר המועצה שהבחין בה העיר לה על צורת הישיבה שלה, דרש ממנה לעזוב את המקום לאלתר ואף אמר לה בגסות "יאללה עופי מפה, זנזונת'".

לימור, שנעלבה עד עמקי נשמתה, פרצה בבכי ועזבה את המקום. לפי גרסתה, הגזבר דלק אחריה והמשיך לכנותה "זנזונת". כשהשיבה לו שעליו להתבייש בדבריו, השיב לה "סתמי את הפה יא זנזונת". לפי האישומים, בהזדמנות אחרת צילם הגזבר את המזכירה בטלפון הסלולרי שלו ללא הסכמתה ואף הטריד אותה באמירות שונות הנוגעות לחזה שלה ולשימוש לא ראוי במלפפון.

לימור הגישה תביעה לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים בגין הטרדה מינית וצילומה ללא רשות, ותבעה פיצוי בסך רבע מיליון שקל. לדבריה, הגזבר צילם אותה כדי להשיג תמונות שלה לצורך גירוי או סיפוק מיני, התייחס אליה כאל חפץ מופקר והשפיל וביזה אותה בנוכחות עובדים אחרים.

בכתב ההגנה שלו, הכחיש הגזבר את הדברים וטען שמעולם לא כינה את לימור "זנזונת". הוא טען גם שלא צילם את המזכירה, אלא רק איים עליה באמצעות הטלפון במטרה לגרום לה לחזור לעבודתה במקום להתבטל. הוא הוסיף כי העובדת מנסה להתעשר על חשבונו, וכפר בהאשמה שהטריד אותה מינית. לדבריו, הוא נוהג לדבר באופן זהה גם לעובדים גברים במשרד – מה שמוכיח שלא היה מדובר בהטרדה מינית.

השופטת שרה שדיאור ושני נציגי הציבור שדנו בתביעה האזינו לעדים, והכריעו כי האירועים אכן קרו. הם קבעו כי המילה "זנזונת" היא בגדר הטרדה מינית וכי הצילום של המזכירה על ידי הגזבר הוא בגדר התנכלות אסורה. השופטת פסקה כי לימור תקבל פיצוי של 50,000 שקל, 5,000 שקל נוספים להוצאות המשפט ו-2,500 שקל שכר טרחת עו"ד.